teisipäev, 3. veebruar 2009

Mia pluusMia ema palus, et ma Miale suveks pluusi õmbleksin. Vankrit tuleb ju ikka talvel parandada, eks :) Ja tegelikult on ju ainult meil siin põhjalas suvi veel mägede taga :)
Seekordne pluusike sai tehtud ühest suurest (meeste?) pluusist. Pluus oli nii suur, et nukupluusiks jäi veel kangast ülegi. Kuna silte polnud, siis ei oska täpset kanga koostist öelda, aga käe järgi on lina-puuvilla segu. Võib öelda, et see pluusike on Maibriti südameseeliku õde :) Ma lihtsalt nii armastan seda roosade lillekestega kandikangast ja riidega kaetud nööpe. 
Nüüd jääb veel loota, et Miale pluus paras on ja et ta selle ka omaks võtab. Õmblemine oli igastahes puhas rõõm :)14 kommentaari:

Elsa ütles ...

Ei ole väikest tüdrukut, kellele selline pluusike EI meeldiks ;)
Kui nüüd tunnistada, siis ma vabalt kannaks ka ise sellise romantilise pluusikese välja, täiesti vabalt ja hea meelega :D

Maarja ütles ...

Ma arvan, et võtab omaks küll. Juba Su eelmise pluusi võttis ja kandis hoolega.

sircu ütles ...

oh kui kiiresti juba uus projekt, päev läks kohe paremaks:) Armas pluus, minule ka see lilleline kangas meeldib kohe eriti. Muide ka mina juba nokitsen vaiksetviisi suveriiete kallal, pole ta nii vara midagi, vankri jutt on väga õige :D

KK ütles ...

Nii armas!

Helen ütles ...

Mulle ka meeldivad väga need nööbid ja lilleline kangas. Kus sellist armsat kangast müüakse? Minu arust on Eestis täiega puudus sellisest rõõmsast väiksemustrilisest nö. sitsiriidest. Aga võib-olla käin ma valedes poodides. :)
Kas see lõige on Su omalooming?

Krentu ütles ...

Aitäh teile :)
Elsa, tegelikult ma vaatan nii mõningaidki Maibriti riideid sellise pilguga, et käiks ise :) Mulle meeldivadki lastel sellised riided, mis sobiks põhimõtteliselt ka suurtele :)

Lillelise kanga ma ostsin Haapsalust. Seal Posti tänaval, on üks imepisike kanga-kardina pood. Aga kui ma seal nüüd laupäeval käisin, siis seda kangast enam ei olnud. Müüja ütles, et tema kangad tulevad rootsist ja on põhiliselt ülejäägid kuskilt, seega väikesed kogused ja rohkem vist kuskil pole. Poeke ise on küll tilluke, aga ma leian sealt alati midagi väga ilusat.

Krentu ütles ...

Ja seda ikkagi unustasin öelda, et lõige on Ottobrest, kuigi jälle kohendasin teda natuke.

Anonüümne ütles ...

ohh, kui romantiline! ma käiksin ka ise vägagi hea meelega sellise pluusiga ;)

Anonüümne ütles ...

Nii armas pluusike! Sellist kannaks isegi ;)
Mulle meeldivad ka lastel sellised riided, mis on nagu täiskasvanute omade väiksed koopiad.
Ja illeliste kangaste järgi olen ma täitsa hull. Kui kangapoodi juhtun, siis tavaliselt sealt ikka mingi lilleline kangas minuga kaasa rändab :D

Mari-Ann (cantamus)

Anonüümne ütles ...

väga armas :)

Kärt Künnapas ütles ...

Kas sinu käest saaks tellida ka riideid?

Krentu ütles ...

Oleneb mida :) Kui on mõni selline soov, mida saab ilma proovimata teha, siis võib kaaluda ;)

Kärt Künnapas ütles ...

Ma ei tea kas sellist pluusi nagu sa tegid siin,kas sellist saaks lasta lapsele teha ilma proovimata?
See on ikka nii väga kena.

Krentu ütles ...

Sellist saab küll, kui Sa mulle mõned mõõdud annad. Kirjuta mulle meilile eveli.krentu at gmail.com